Nieruchomości na Teneryfie

Address (link do mapy):
Calle Londres, s/n, 38660, Costa Adeje,
Santa Cruz de Tenerife, Spain.

Telefon: +34 664 458 834,
Z Polski: +48 222 092 523 .

Godziny otwarcia:
Pon. - Piątek: 9.30 – 19.00


 

Referencje

Aktualizacja: 2016-01-14,

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Poniżej znajdą Państwo tylko małą próbkę opinni naszych klientów o naszej firmie i naszej pracy.

Jeśli chcielibyście Państwo porozmawiać z naszymi klientami, którzy kupili za pośrednictwem naszego biura nieruchomość na Teneryfie to bardzo prosimy o kontakt.

Nieruchomości Na Teneryfie 5 10 10
Nieruchomości Na Teneryfie
5.0

Pan Marian który kupił apartament w Vista Roja

W 2015 r korzystaliśmy z usługi Pani Julii Orłowskiej w celu wyszukania mieszkania na Teneryfie oraz sfinalizowania transakcji zakupu. Z usługi Pani Julii jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ na każdym etapie wykazała się dużym zaangażowaniem, szeroką znajomością rynku nieruchomości i lokalnego prawa oraz umiejętnością dostosowania ofert do naszych oczekiwań. Niezależnie od obsługi procesu kupna nieruchomości służyła nam z życzliwością wieloma radami i działaniami wykraczajcymi poza zakres pośrednictwa sprzedaży. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić usługi Pani Julii wszystkim zainteresowanym zakupem mieszkania na Teneryfie.


Marian - Nabywca

Nieruchomości Na Teneryfie
5.0

Pan Artur który kupił apartament w Granada Park

Do Pani Julii trafiliśmy przypadkiem poprzez biuro nieruchomości z którym współpracuje. Bardzo się cieszę że tak się stało, Pani Julia jest osobą bardzo miłą, znającą się na swojej pracy,posiada dużą wiedzę nt. rynku nieruchomości na Teneryfie a także co ważne świetnie zna hiszpański. Chociaż od zakupu minął już ponad rok to zawsze możemy liczyć na pomoc Pani Julii we wszystkich sprawach związanych z Teneryfą. Jeśli zakup nieruchomości na Teneryfie to tylko z Panią Julią!


Artu - Sprzedawca

Nieruchomości Na Teneryfie
5.0

Eleonora która kupiła apartament w Paloma Beach

Zdecydowaliśmy się na zakup już drugiego apartamentu w kompleksie Paloma Beach w Los Cristianos po tym jak byliśmy zachwyceni pierwszym apartamentem, który kupiliśmy w tym kompleksie. To było oczywiste, że drugą nieruchomość również kupimy za pośrednictwem Pani Julii, której profesjonalizm tak bardzo cenimy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało się nam kupić drugą nieruchomość w tym pięknie położonym kompleksie z licencją turystyczną. Apartament w pełni spełnia nasze potrzeby. Dziękujemy i polecamy!


Eleonora - Nabywca

Nieruchomości Na Teneryfie
5.0

Karolina i Tomasz którzy kupili nieruchomość w el Galeon

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu już drugiej nieruchomości za pośrednictwem Pani Julii co oczywiście świadczy o tym, że cenimy jej profesjonalizm i doradztwo. Bardzo dziękujemy za pomoc i za dopełnienie wszelkich formalności podczas i po transakcji. Polecamy!


Karolina i Tomasz - Nabywca

Nieruchomości Na Teneryfie
5.0

Pani Eleonora która kupiła apartament w Paloma Beach

Polecono nam Panią Julię jako osobę bardzo profesjonalną zajmującą się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości na Teneryfie. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowaliśmy się na współpracę właśnie z Panią Julią, która pomogła nam znaleźć nieruchomość na Teneryfie, która jest dla nas idealna. Bardzo dziękujemy i polecamy.


Pani Eleonora - Nabywca

Nieruchomości Na Teneryfie
5.0

Krystyna i Andrzej którzy kupili nieruchomość w Club de Mar

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Pani Julii za elastyczne dostosowywanie do naszych potrzeb oglądanych nieruchomości i bardzo profesjonalne podejście podczas poszukiwania i zakupu nieruchomości na Teneryfie. Dzięki temu cały proces zakupu nieruchomości okazał się być bardzo prosty i przyjemny. Sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem może być tylko dowodem na wysokie kwalifikacje i ogromne zaangażowanie Pani Julii. Jej doskonała znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego oraz doświadczenie w zawodzie pozwoliło nam zaoszczędzić sporo czasu i niepotrzebnych kosztów.

Jeśli ktoś noszący się z zamiarem zakupu nieruchomości na Teneryfie chciałby ze mną porozmawiać to bardzo proszę zwrócić się o mój numer telefonu do Pani Julii.


Krystyna i Andrzej - Nabywca

Nieruchomości Na Teneryfie
5.0

Pani Marzena która kupiła apartament w San Eugenio Alto

Pomoc pani Julii, jej takt i życzliwość była dla nas bardzo ważną podczas zakupu apartamentu na Teneryfie. Będziemy panią polecać wszystkim naszym znajomym.


Pani Marzena - Nabywca

Nieruchomości Na Teneryfie
5.0

Pani Małgorzata która kupiła apartament w Balcon del Atlantico

Uważam, że Pani Julia i całe biuro nieruchomości jest bardzo solidne i godne polecenia. Wszystkie formalności związane z zakupem nieruchomości przebiegły bardzo szybko i pozytywnie. Chciałam bardzo podziękować Pani Julii za profesjonalne podejście do klienta. Jest osobą bardzo miłą, rzetelną oraz bardzo pomocną w załatwianiu wszelkich spraw związanych z zakupem nieruchomości jak też w innych. Dziękujemy bardzo jeszcze raz Pani Julii i polecamy!!!


Pani Małgorzata - Nabywca

Nieruchomości Na Teneryfie
5.0

Anna i Grzegorz którzy kupili apartament w Magnolia Golf Resort

Dziękujemy Pani Julii, która przede wszystkim od początku starała się poznać nasze preferencje i potrzeby odnośnie poszukiwanej przez nas nieruchomości na Teneryfie. Mieliśmy poczucie, że otrzymujemy pomoc profesjonalisty. Pani Julia jest bardzo cierpliwą, etyczną i miłą osobą. Polecamy każdemu kto myśli o zakupie nieruchomości na Teneryfie!


Anna i Grzegorz - Nabywca

Nieruchomości Na Teneryfie
5.0

Karolina i Tomasz którzy kupili nieruchomość w Fanabe

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi przez to biuro nieruchomości. W szczególności polecamy Panią Julię, która pracuje z polskimi klientami. Pani Julia jest profesjonalna, skrupulatna i udzieliła nam odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Jest bardzo pomocna na każdym etapie transakcji zakupu nieruchomości na Teneryfie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Julio:) Polecamy!


Karolina i Tomasz - Nabywca

© 2024, Nieruchomości Na Teneryfie, Teneryfa nieruchomości

Zostaniesz wylogowany w przeciągu seconds.

Chcesz kontynuować sesję?