Nieruchomości na Teneryfie

Address (link do mapy):
Calle Londres, s/n, 38660, Costa Adeje,
Santa Cruz de Tenerife, Spain.

Telefon: +34 664 458 834,
Z Polski: +48 222 092 523 .

Godziny otwarcia:
Pon. - Piątek: 9.30 – 19.00


 

O Nas

Aktualizacja: 2019-02-08,

Nazywam się Julia Orłowska i jestem odpwiedzialna za pracę z polskimi klientami w agencji nieruchomości Polka Invest Teneryfa S.L.

W naszej - bardzo szerokiej - ofercie znajdą Państwo luksusowe rezydencje, wille, domy, apartamenty, grunty, działki oraz nieruchomości komercyjne znajdujące się w najbardziej atrakcyjnych częściach Teneryfy. W naszym portfolio znajdziecie Państwo również wiele nieruchomości w okazyjnych cenach jak również nieruchomości pochodzące z przejęć bankowych.

Najważniejsza jest dla nas profesjonalna i rzetelna obsługa naszych klientów. Ogromnym atutem naszej firmy jest fachowa kadra, która posiada ogromną wiedzę, doświadczenie i znajomość lokalnego rynku. 

Oferujemy całkowitą obsługę w języku polskim począwszy od wyszukania najodpowiedniejszej dla Państwa nieruchomości na Teneryfie, przeprowadzenie całego procesu transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, kompletowania dokumentów, pozyskania kredytu hipotecznego w hiszpańskm banku, spotkanie z adwokatem, wizyty u notariusza oraz serwis po zakupie nieruchomości. 

Będzie mi bardzo miło uczestniczyć w poszukiwaniu Państwa wymarzonej nieruchomości na Teneryfie. Gwaratnuję Państwu usługi na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym, jak i w zakresie przyjaznej obsługi klienta.

Prowizję za pracę naszego biura płaci strona sprzedająca, strona kupująca nie ponosi żadnych kosztów związanych z pracą naszego biura nieruchomości.

© 2022, Nieruchomości Na Teneryfie, Teneryfa nieruchomości

Zostaniesz wylogowany w przeciągu seconds.

Chcesz kontynuować sesję?